Themaweek autisme diagnose
11 tot 20 oktober door Autisme Digitaal
Van 11 tot 20 oktober 2022 is er bij Autisme Digitaal* een themaweek over ‘autisme diagnose’. Een diagnose autisme krijgen is vaak een ingrijpend moment. Hoe is het om een diagnose autisme te krijgen? Wat heb je er aan? Maakt het uit of je de diagnose vroeg of laat krijgt? Als organisatie voor en door autistische volwassenen geeft Autisme Digitaal een stem aan autistische volwassenen zelf.
Tijdens de themaweek is er elke dag iets met dit thema.
Zes mensen met autisme schrijven een blog over hun ervaringen.
- Op 11 oktober is er een online interview met twee autistische volwassenen: Een autismediagnose, waar past die in je leven?
- Op 17 oktober geeft Dr. Frederik Boven een gratis Webinar over de geschiedenis van autisme: De holistische diagnostiek van Hans Asperger en Leo Kanner.
- Op 20 oktober wordt de themaweek afgesloten met een online rondetafelgesprek: Autistische volwassenen in gesprek over hun diagnose.
Bij de evenementen is aanmelding verplicht, via autismedigitaal.nl.
*Autisme Digitaal is een landelijke stichting waarin meer dan 35 autistische volwassenen samenwerken. Er worden gratis Webinars georganiseerd, blogs geschreven en gespreksgroepen georganiseerd. Allemaal met het doel om de informatie over autisme te verbeteren.

